Plingua İçerik Üretimi

Müşterilerinizle iletişim kurabileceğiniz en etkili yollardan birisi de kurumsal bir web sayfanızın olmasıdır. İşletmenizin dijital ortamdaki yayınları sizin tanınmanızı ve müşteri çevrenizin artmasını sağlayacaktır. İçerikleriniz müşterilerinize bıraktığınız ilk izlenimdir. Özenli bir web tasarımı, kaliteli bir yazılım ve profesyonelce oluşturulmuş yazılarla global kurumsal bir işletme olabilirsiniz. Müşterilerinizde mükemmel bir algı oluşturabilirsiniz.

Kaliteli bir web sayfasının size avantajları nelerdir?

Müşteri sayınızın artmasını sağlar, arama motorlarında üst kısımlarda yer almanızı sağlar, sitenizi uğrak yer haline getirir, müşteri ortamınıza güven verir ve kişiler üzerinde etkileyici algılar bırakır.

İyi bir web sitesi içeriği, okuyuculara samimiyeti geçirmelidir. Samimiyet, insanlara güven veren bir duygudur. Müşterilerse güven duydukları işletmelerle çalışmayı istemektedir. Web sitesi içeriğinde kilit kelimeler çarpıcı cümleler olmalıdır. Okuyucunun ilgisini çeken yüksek kalitede fotoğraflar yazının yanında yer almalıdır. Arama motorlarında popüler yapmalıdır ve sık sık güncellenmelidir. İşinizle ilgili uzman yazılara web sayfanızda yer vermeniz sizi rekabet ortamında öne çıkaracaktır. 

Plingua’yı neden tercih etmelisiniz?

Plingua için siz özelsiniz. Plingua ile tanıştıktan sonra web sitenizin içerik sürecinde sizin fikirleriniz oldukça değerlidir. Plingua, kalıplaşmış web içerikleri yerine kişiye veya kurumlara özel çalışmalar yürütür. Plingua Content Studio sayesinde bize vereceğiniz tüm işletme bilgileri bizim korumamızdadır. Plingua ile güvendesiniz.

Plingua ile çalışmak profesyonel bir yolculuktur. Önce konunuza uygun uzman yazarlarımızla eşleştirmenizi yapmaktayız. Ardından sizi dinleyerek ne istediğinizi özenle dikkate almaktayız. İstekleriniz doğrultusunda yoğun bir araştırmaya girmekteyiz. Geliştirdiğimiz web sayfası projemizi size gösteriyoruz ve istekleriniz doğrultusunda geliştiriyoruz. Web sitesi içerik oluşturma süreci sonrasında ise sizi yalnız bırakmıyor ve güncel tüm çalışmalarda yanınızda oluyoruz.

İçerik Üretim Süreci Nasıl İşliyor?

Online panelimiz üzerinden sipariş taleplerinizi oluşturmanızın hemen ardından içerikleriniz uzman freelancer içerik üreticilerine iletilmektedir. Ardından yazım süreci başlatılmakta ve talebinize dair tüm detaylar paylaşılmaktadır. İçerik üretiminin ardından editör kontrolleri sağlanmakta ve uzman editörlerimiz tarafından intihal ve dil bilgisi kontrolleri sağlanmaktadır. Siparişleriniz tamamlandığında online panel üzerinden dosyalarınızı indirebilirsiniz.

 


Plingua Content Studio    Bilgi Al  Talep Oluştur