Plingua Content Studio


Sezgisel ve tamamen duyarlı Plingua Content Studio ile içerik üretim süreçlerinizi oluşturmak ve yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Tamamen bilimsel temele dayandırılmış, yanlış ve yalan haberlerin ötesinde anlamlı içerikler üretmenin tam zamanı! Plingua Content Studio ile beraber mümkün olan en iyi içerik yönetimi deneyimini sunmak için birçok güçlü özelliği bir araya getirdik!


2017 yılında üstlendiğimiz Misyonu şu şekilde belirledik

"Yazı yazan herkesin ihtiyaç ve beklentilerinin farkında olan, onlara doğru araçları kullanarak en uygun çözümleri üreten, müşteri memnuniyetine ve etik değerlere hizmet veren bir intihal yazılımı olmaktır."

Bugün edindiğimiz teknolojiler ve yazıya dair tüm süreçlerde katma değer üretme misyonumuzu geliştirerek şu şekilde olarak değiştiriyoruz. 

Plingua Content Studio Misyon

"Yazıya dair tüm süreçleri anlamlı ve çağın gerekliliklerine uygun olarak, bilimsel temelde ele almak".

Yine 2017 yılında belirlediğimiz Vizyon şu şekildeydi;

“Türkiye'de ve dünyanın her yerinde kaliteli, kendine özgün ve güvenilir hizmet sunan, yazı yazmakta olan her kesimin kullandığı bir intihal programı olan, rakiplerinin örnek aldığı, sürekli olarak kendini yenileyen, saygın ve global bir marka olmaktır.”

Artık vizyonumuzu da geliştirerek şu şekilde değiştiriyoruz.

Plingua Content Studio Vizyon

“Türkiye'de ve dünyanın her yerinde kaliteli, kendine özgün ve güvenilir hizmet sunan, yazı yazmakta olan her kesimin kullandığı, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara yönelik olarak kaliteli hizmet veren, rakiplerinin örnek aldığı, sürekli olarak kendini yenileyen, saygın ve global bir marka olmaktır.”
 

​​​​Neden Plingua Content Studio?

2020 itibari ile Plingua Content Studio dijitalleşen dünyanın gereksinimlerini takip ederek, markaların ve bireysel taleplerin karşılanmasına yönelik olarak intihal kontrol programı, içerik üretim merkezi, proofreading (redaksiyon), pharaphrasing (özgünleştirme) ve çeviri alanlarında da hizmet veren bir yapı oluşturmuştur.

Bu süreçte en temel değerlerimiz arasında;

-Freelancer çalışanların haklarını savunmak,
-Sadece özgünleştirmeye dayalı içeriklere karşı olmak,
-Yanlış bilgi üretiminin karşısında olmak ve
-Sürdürülebilir freelance çalışma olanaklarının ortaya çıkışına hizmet etmek yer almaktadır.

Faaliyetlerimiz dijital ihtiyaçların giderilmesi üzerine olacağı gibi sektörümüzde yaşanan değişim ve gelişmelerin takipçisi olmak içerik üretim süreçlerinin tamamında etkin rol oynayarak yeni teknolojiler sunmayı hedefliyoruz.
Plingua Content Studio ile yazıya dair tüm süreçlerinizi tek bir ekrandan zamandan ve mekândan bağımsız olarak yönetebilirsiniz.Plingua Content Studio olarak yazıya dair tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Talep Et  İletişim