Plingua Content Studio - Phraphrase

Günümüzde özellikle eğitim alanında yaratıcılık ve özgünlük en önemli unsurlardan biri haline geldi. Öğrencilere verilen her türlü araştırma ödevi, inceleme, analiz ve makaleler öğretim görevlileri tarafından çeşitli sistemlere konularak ne derece özgün olduğu, başka bir deyişle yapılan çalışmadaki intihal oranları kontrol edilir ve buna bağlı olarak da ilgili öğretim görevlileri sisteme yüklenmiş olan çalışmayı onaylamakta veya onaylamamaktadır.

Yapılan bu kontrolün nedeni ise yeni görüşlerin ve yeni yöntemlerin ortaya çıkmasını sağlamak, öğrencinin var olanla yetinmesinden ziyade onu kendini keşfetmeye teşvik etmesidir. Genellikle bazı alanlarda yeni fikirler ortaya çıkartmak bir hayli zordur çünkü bazı alanlardaki bazı doğrular kesin ve sabittir.

Böyle bir durumda ortaya özgün bir içerik çıkartabilmek için “paraphrase” ya da Türkçe karşılığıyla “yeniden yazma” yönteminden faydalanılır. Bu yöntemi tanımlayacak olursak kısaca “bir cümleyi anlam bütünlüğünü bozmayacak şekilde farklı kelimelerle yeniden yazmak” denilebilir.

Kaliteli ve Katma Değerli Hizmet Almanın Tam Zamanı!

Phraphrasing her ne kadar basit görünse de aslında çok büyük anlam taşımaktadır. Aynı düşünce farklı kelimelerde anlatılırken kullanılacak farklı kelimeler sayesinde yazan kişinin kelime dağarcığı gelişir ve kendisini ifade etmesinin de böylelikle önü açılmaktadır. Plingua ekibi olarak biz sizin memnuniyetinize son derece önem veriyor ve bize ilettiğiniz her türlü çalışma içerisinde istenen yeniden yazma hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Alanında uzman yazarlar ile hizmetinizdeyiz!

Yeniden yazım hizmetimizi gerçekleştirirken bize verilmiş olan metnin içeriğine sadık kalıyoruz. Anlamını hiçbir şekilde değiştirmeden farklı kelimeler ve cümle yapılarıyla karşı tarafa iletmek istediğiniz fikri koruyarak ortaya profesyonelce hazırlanmış bir iş çıkarıyoruz.

Şimdi bize katılmanın tam zamanı!

 

Pharaphrase Hizmeti İstiyor musunuz?

Hangi Dillerde Hizmet Alabilirim?
İngilizce veya Türkçe olarak hizmet alabilirsiniz.

Dökümanlarımın Kontrol Süresi Nedir?
Dökümanlarınız ortalama 8-10 gün süre zarfında teslim edilmektedir. Ancak acil çalışmalarınız için ayrıca iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Sürecimi Nasıl Takip Edebilirim?
Hizmet talep süreçlerinizi online olarak Plingua panel üzerinden takip edebilirsiniz.


Plingua Content Studio    Bilgi Al  Talep OluşturPilingua